Новини

Samsung Galaxy Note10: друге розчарування за два дні

Обговорення
Samsung Galaxy Note10

Доповненій реальності приділили чимало уваги на презентації Samsung Galaxy Note10, зазначивши, що стилус S Pen може створювати в ній малюнки і робити написи.


Проте, на розчарування власників Samsung Gear VR, нові смартфони не сумісним з цим шоломом віртуальної реальності. Оригінальний Gear VR був представлений в 2015 році, він був сумісний з Samsung Galaxy S6 і Galaxy Note5.

Найсвіжіша модель була випущена в 2017 році разом з Samsung Galaxy S8. Примітно те, що остання версія Gear VR сумісна навіть з Samsung Galaxy S10 5G, який майже однаковий за розміром з Galaxy Note10 +, правда для цього необхідно використовувати спеціальний адаптер.

Проте ні про який адаптере для Samsung Gear VR, як і про саме використання Samsung Galaxy Note10 для додатків віртуальної реальності на прес-конференції не було сказано ні слова.

Так що відмовою від роз’єму 3,5 мм справа не обмежилася. Хочеться вірити, що це остання не дуже хороша новина про флагмани Samsung.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Всі смартфони Huawei уже можуть працювати на Harmony OS

В минуле

Xiaomi Mi9 5G отримає покращений акумулятор на поліпшену камеру

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.