Новини

Samsung повторила в Galaxy Note10 те за що висміювала iPhone

Обговорення
Samsung Galaxy Note10 та Galaxy Note10 Plus

Новий Samsung Galaxy Note10 отримав ряд поліпшень в порівнянні з попередником, але від деяких речей виробникові довелося відмовитися. Серед них і 3,5-мм роз’єм для навушників. У компанії офіційно розповіли про причини такого рішення. 


Журналісти видання The Verge під час бесіди з представником Samsung запитали про причини відсутності мініджека в нових флагманах. Співробітник компанії повідомив, що у цього є кілька пояснень. По-перше, місце, що звільнилося дозволило збільшити акумулятор на 100 мАг (приблизно на 2-3%). По-друге, за рахунок відсутності в корпусі порожнього простору покращилася якість тактильної віддачі під час вібрації смартфона.

Відзначимо, що в минулому Samsung висміювала Apple через відсутність роз’єму для навушників в iPhone і необхідності використання спеціального перехідника для їх підключення. До слова, в комплект поставки нових Galaxy Note10 і Galaxy Note10 + подібний аксесуар входить.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Apple збісила власників iPhone ще одним обмеженням

В минуле

Samsung Galaxy Book S – ноутбук з небаченою автономністю та Windows 10

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.