Новини

LG пішла своїм шляхом у питанні дірки в екрані смартфону

Обговорення
LG

Тренд смартфонів з «дірявими» екранами дістався і до LG. Не так давно відомство з інтелектуальної власності Південної Кореї (KIPO) видало компанії патент на гаджет з модним дизайном. Однак корпорація вирішила не повторюватися за спритнішими колегами по цеху і придумала для цього отвору вельми оригінальне застосування.


У більшості пристроїв зі схожим дизайном в отворі розташовується фронтальна камера. Таким чином виробники мінімізують ширину рамок, відводячи всю передню сторону гаджета під екран. Корейці з LG, в свою чергу, запропонували розміщувати в ній не тільки «Фронталку», а й різноманітні датчики. На представлених компанією рендерах можна помітити, що виїмка стала витягнутою по горизонталі і розташувалася у верхній частині смартфона, прямо по центру.

LG дірка в дисплеї для сенсорів

Про які саме сенсори йде мова, компанія, на жаль, поширюватися не стала. Можливо, що в «дірявий» дисплей інтегрують систему 3D-розпізнавання особи, але це лише здогадки. Коли LG представить новинку – поки не повідомляється.

джерело: androidheadlines.com

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Як дізнатись ступінь захисту вашого смартфону від води та пилу

В минуле

Експерти назвали головні переваги при покупці Xiaomi Mi Band 4

В майбутнє

Також буде цікаво