Новини

«Потворні» камери iPhone 11 відмажуть Apple від судів

Порушення патенту подвійних камер буде складно довести, якщо старі смартфони зникнуть з офіційного сайту.

«Яблучна» корпорація не була б собою, якби напередодні презентації нової продукції не обростала не лише регулярними чутками, але і свіжими конфліктами. Так, ізраїльська компанія Corephotonics, що займається розробками в області подвійних камер, подала черговий позов проти Apple, звинувативши її в порушенні кількох їх патентів.

Само по собі цей захід вже мало кого здивує, так як з купертінівцями не судиться тільки ледачий, але ось сам привід дійсно цікавий. Відповідно до заяв власників патентів, вони вели переговори з інженерами Apple ще з 2012 року, обговорюючи можливості подвійних камер. Але, коли справа дійшла до реалізації, останні відмовилися від співпраці, а при детальному розборі iPhone 8 Plus і XS виявилося, що деякі технології були реалізовані на основі чужих патентів.

Багато в Мережі прекрасно знають, як Apple не люблять мати справу зі сторонніми виробниками і вічно винаходять щось своє, щоб не платити комісію іншим. Можливо саме цей інцидент і став причиною появи «потворних» потрійних камер в iPhone 11. Адже якщо всі попередні моделі, що порушують патенти, будуть зняті з виробництва, то новинки відмажуть компанію від більшості судів.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button