Новини

Google Pixel 4: стали відомі неприємні подробиці про смартфон

Вже 15 жовтня пройде презентація Google, де, як очікується, буде показана ціла купа продуктів: смартфони, годинник, планшет і ще що-небудь. Але ще до заходу про Pixel 4 і Pixel 4 XL відома парочка неприємних сюрпризів.  Головна функція нових Пікселів буде працювати лише в 53 регіонах, серед яких немає України.

Мова про функції Motion Sense, що базується на технології Project Soli. У величезний відступ над екраном вбудовано декілька датчиків, за допомогою яких можливе керування смартфоном жестами в повітрі і управління обличчям (розблокування, оплата покупок).

https://youtu.be/KnRbXWojW7c

Проблема прийшла звідки не чекали: Google не стала морочитися з отриманням дозволів і врегулюванням різних формальностей по Project Soli (девайс не пройшов всі регламенти навіть в Японії, де минулі Pixel офіційно продавалися). Тобто телефон отримав не дуже сучасний зовнішній вигляд через датчики, що, імовірно, не працюватимуть в ряді країн. Круто? Не те слово. Швидше за все, обмеження можна буде обійти перемиканням регіону, але це не точно.

Google Pixel 4 Оранжевий

Другий неприємний сюрприз стосується помаранчевого забарвлення. З різних витоків ми знаємо, що Pixel 4 і Pixel 4 XL будуть пропонуватися в чорному (Just Black), білому (Clearly White) і помаранчевих (Oh So Orange) кольорах. Багатьох користувачів зачепило останнє забарвлення (нечасто флагмани все ж в таких тонах виходять – ті ж китайці більше якось на сині градієнти напирають), однак, отримати її зможуть не всі. З чуток від надійних джерел, вона буде пропонуватися лише за попереднім замовленням і обмеженим тиражем. Чому і навіщо обмежувати бажаючих? Тому що Google.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button