Новини

Samsung Galaxy S11 обзавівся датою виходу

Обговорення
Samsung Galaxy S11
Samsung Galaxy S11

В мережі з’являється все більше подробиць про флагманський смартфон Samsung 2020 року . На цей раз подробицями поділився ресурс SamMobile. 


Джерело змогло з’ясувати дату заходу, на якому Samsung представить Galaxy S11. Останнім часом Samsung проводила презентації по запуску флагманів серії Galaxy S в Сан-Франциско. Ця традиція буде продовжена і з Galaxy S11. 

Що стосується дати, то черговий захід Unpacked швидше за все пройде на третьому тижні лютого. Звичайно, настільки заздалегідь точний день назвати складно, але SamMobile спробував. На думку джерела, найбільш ймовірно, що анонс Galaxy S11 відбудеться 18 лютого 2020 року. Звичайно, за час, що залишився Samsung ще може змінити плани. 

Galaxy S11 приписують революційну камеру з 5-кратним оптичним зумом і роздільною здатністю 108 Мп, до 1 ТБ вбудованої флеш-пам’яті і нову оболонку One UI 2.1 на основі Android 10. 

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Смартфон Xiaomi Mi Mix Alpha продають за 3.5 млн гривень

В минуле

У небезпеці мільйони смартфонів Xiaomi, Samsung і Huawei

В майбутнє

Також буде цікаво