Новини

З’явився новий найкращий камерафон на ринку

Офіційна прем’єра смартфонів Huawei Nova 6 і Nova 6 5G відбудеться сьогодні через кілька годин, але фахівці DxOMark вже опублікувала звіт тестування камери моделі. Правда, не основної, а фронтальної. Проте, результат виявився цікавим: Фронталка Nova 6 5G отримала 100 балів і стала кращою в класі – позаду залишилися фронтальні камери таких грандів, як Samsung Galaxy Note 10+ 5G, Huawei Mate 30 Pro і Google Pixel 4.


Huawei Nova 6 5G отримав 105 балів за зйомку фото і 93 бали за відеозйомку. У підсумку – ті самі 100 балів в сумі.

Huawei Nova 6 5G

Аналізуючи можливості фотозйомки камери, аналітики відзначили Гарну деталізацію в більшості умов і низький рівень шуму, а також «Приємні» тони шкіри. З мінусів – випадання з фокуса особи найближчої до камери людини при зйомці групових Селфі, а також деяку нестабільність експозиції і балансу білого, яка проявляється час від часу. Швидше за все, оновлення прошивки усуне ці недоліки.

Huawei Nova 6 5G

При зйомці відео фахівці відзначили хорошу експозицію і в приміщенні, і при яскравому світлі, нейтральний колірний баланс в більшості умов зйомки, хорошу деталізацію, ефективну стабілізацію. З мінусів – втрата деталізації і поява шумів в умовах слабкого освітлення, дещо обмежений динамічний діапазон і все ту ж проблему випадання найближчого до камери обличчя з фокуса при зйомці групових Селфі.

Читайте GSMinfo в Google NewsНаші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter
Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button