Новини

Смартфон Xiaomi Mi Mix Alpha продають за 3.5 млн гривень

В кінці минулого місяця китайський виробничий гігант Xiaomi представив концептуальний смартфон Xiaomi Mi Mix Alpha , який став багато в чому унікальним пристроєм.

Він отримав оперізуючий дисплей, якого до цього не показував жоден інший виробник, а також камеру розширенням 108 Мп. Заявлена ​​ціна становить 2800 доларів, а продажі повинні початися тільки в кінці цього, а можливо, і на початку наступного року.

Відомий китайський онлайновий магазин Tmall.com вже зараз пропонує придбати смартфон Xiaomi Mi Mix Alpha за захмарною ціною в 999 999 юанів, тобто близько 140 тисяч доларів, або 3,5 млн. гривень.

Здавалося б – це звичайна практика для китайських магазинів – вказувати великі круглі суми для прийдешніх смартфонів, коли їх точна ціна не оголошена. Але, по-перше, офіційна ціна Xiaomi Mi Mix Alpha відома, а по-друге, кнопки «Купити зараз» і «Додати в корзину» на цій сторінці є активними. Це означає, що бажаючі можуть витратити зазначену суму на придбання даного смартфона.

Xiaomi Mi Mix Alpha

Звичайно ж, під великим питанням залишається питання доцільності такої покупки, а також терміни отримання покупцем реального смартфона Xiaomi Mi Mix Alpha на руки.

Судячи з лічильнику покупок, який присутній на сторінці, поки що ніхто не наважився заплатити такі гроші за смартфон.

Раніше Xiaomi заявила, що фанати повинні ігнорувати подібні заяви , так як офіційно прийом попередніх замовлень на смартфон ще не стартував.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button