Новини

Користувачі все рідше купують смартфони Samsung

Обговорення
Samsung Galaxy M30S
Samsung Galaxy M30S

Компанія Xiaomi очолює другий за величиною ринок смартфонів в світі –  індійський вже протягом декількох кварталів поспіль, і, схоже, найближчим часом вона не покине лідируючу позицію.


Відповідно до недавнього дослідження Counterpoint, Xiaomi очолювала індійський ринок онлайн-телефонів у другому кварталі 2019 року. Такі компанії, як Realme, Samsung, Asus і Huawei, істотно відстають від Xiaomi.

Індійські онлайн-поставки смартфонів за другий квартал 2019 року зросли на 26% в річному численні. Нові запуски і численні літні розпродажі сприяли зростанню протягом кварталу. Згідно з дослідженням, Xiaomi зберігає своє перше місце з колосальною часткою 46%. Realme, Samsung, Asus і Huawei займають 17%, 11%, 6% і 4% відповідно. Так, компанія Realme, яка була створена всього півтора роки тому, змогла вийти на друге місце, випередивши Samsung.

Samsung

Xiaomi Note 7 Pro – найбільш популярний пристрій в онлайн-сегменті в 2 кварталі 2019 року. Такі пристрої, як Redmi Note 7, Redmi 6A, Redmi Note 6 Pro і Redmi Go, також були дуже популярними. У Realme найпопулярнішими моделями були Realme C2, Realme 3 і Realme 3 Pro.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Xiaomi Mi Band 4 почали роздавати абсолютно безкоштовно

В минуле

Vivo V17 Pro – середнячок з величезною кількістю камер

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.

  • Oleg Ternovyy

    Сколько у меня было этих китайских чудо аппаратов, в которых цена была главным фактором для покупки. Что только с ними не происходило. Чего не скажешь о самсунгах – при покупке нового старый всегда был в рабочем состоянии.

Комментарии для сайта Cackle