Новини

Користувачі все рідше купують смартфони Samsung

Компанія Xiaomi очолює другий за величиною ринок смартфонів в світі –  індійський вже протягом декількох кварталів поспіль, і, схоже, найближчим часом вона не покине лідируючу позицію.


Відповідно до недавнього дослідження Counterpoint, Xiaomi очолювала індійський ринок онлайн-телефонів у другому кварталі 2019 року. Такі компанії, як Realme, Samsung, Asus і Huawei, істотно відстають від Xiaomi.

Індійські онлайн-поставки смартфонів за другий квартал 2019 року зросли на 26% в річному численні. Нові запуски і численні літні розпродажі сприяли зростанню протягом кварталу. Згідно з дослідженням, Xiaomi зберігає своє перше місце з колосальною часткою 46%. Realme, Samsung, Asus і Huawei займають 17%, 11%, 6% і 4% відповідно. Так, компанія Realme, яка була створена всього півтора роки тому, змогла вийти на друге місце, випередивши Samsung.

Samsung

Xiaomi Note 7 Pro – найбільш популярний пристрій в онлайн-сегменті в 2 кварталі 2019 року. Такі пристрої, як Redmi Note 7, Redmi 6A, Redmi Note 6 Pro і Redmi Go, також були дуже популярними. У Realme найпопулярнішими моделями були Realme C2, Realme 3 і Realme 3 Pro.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

One Comment

  1. Сколько у меня было этих китайских чудо аппаратов, в которых цена была главным фактором для покупки. Что только с ними не происходило. Чего не скажешь о самсунгах – при покупке нового старый всегда был в рабочем состоянии.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button