Новини

Xiaomi готує смартфон з двома дисплеями у якого немає аналогів

У пошуках нових дизайнерських рішень Xiaomi запатентувала оригінальне розміщення додаткового дисплея в своїх майбутніх смартфонах. Мініатюрний екран буде розташовуватися на задній кришці пристрою біля головної камери. З його допомогою можна буде переглянути актуальні повідомлення, час та іншу корисну інформацію.


Особливість нового патенту в тому, що ніхто з виробників в лиці Vivo, Meizu або ZTE, які відомі своїми оригінальними рішеннями, не встановлював другий екран саме таким чином. Щоб дизайн пристрою виглядав більш локанічно, компанія зробила розміри дисплея аналогічними модулю камери.

Xiaomi

Додатковий екран дозволить побачити ім’я або номер абонента, дізнатися актуальний час і переглянути список повідомлень в момент, коли смартфон лежить дисплеєм вниз. Примітно, що на представлених кресленнях пристрою немає селфі-камери. Не виключено, що в Xiaomi планують використовувати лише основну камеру, а видошукачем під час зйомки буде виступати той самий мініатюрний дисплей.

Незважаючи на оригінальність такого рішення, описаний смартфон – поки лише патентний документ, і гарантій, що Xiaomi коли-небудь випустить гаджет з подібним дизайном, немає.

Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та TwitterНовини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button