Новини

Як переказувати гроші між номерами Vodafone, Київстар та Lifecell

Українські телекомунікаційні оператори вже давно пропонують одну доволі цікаву послугу, про яку знають далеко не всі абоненти. Мова йде про можливість переказу коштів між рахунками різних операторів. Однак до недавно, така можливість була доволі “дорогою”, тому користувались нею не так часто.  Однак ситуація змінилась, тепер переказати кошти між номерами Vodafone, Київстар та Lifecell стало набагато дешевше.

З 1 жовтня і до кінця 2019 року всі клієнти передплаченого зв’язку трьох найбільших операторів України можуть здійснювати грошові перекази на рахунки інших мобільних операторів зі зниженою комісією – 0,5%.

Переказати кошти можна у декілька способів:

  • у додатках Смарт-Гроші (Київстар) або SharPay (раніше – VodafonePay). Реліз додатку Paycell, де буде доступний даний функціонал, очікується до кінця жовтня.
  • за допомогою USSD-запита: для абонентів Київстар – *124*сума переказу*380номер телефону# та кнопка виклику;
  • з сайту https://money.kyivstar.ua/,  або https://paycell.lifecell.ua/  

Завдяки пропозиції грошові перекази з мобільних рахунків стануть економічно вигіднішими, ніж раніше. Сам процес переказу має декілька зручних моментів. Для цього не потрібно вводити 16-значний номер банківської картки адресата. Достатньо обрати контакт в своїй телефонній книзі та, використовуючи фінансовий додаток Смарт-Гроші (Київстар), SharPay (раніше – VodafonePay)   або сайт https://paycell.lifecell.ua/   переказати потрібну суму на рахунок. Ці кошти можна використовувати не тільки для оплати телеком-послуг, а й для понад 2000 сервісів, які є на платформах Смарт-гроші, SharPay (Vodafone) і  Paycell. 


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button