Новини

Apple – лідер по капіталізації на ІТ-ринку

Компанія Apple стала першою, хто досяг позначки в 1 трлн доларів ринкової капіталізації. Після цього Apple втрачала і знову повертала собі звання лідера.


Зараз капіталізація Купертинівського гіганта – 1,38 трлн доларів, оскільки останні півроку акції Apple активно росли в ціні. Конкуренти компанії в особі Alphabet, Amazon і Microsoft залишилися позаду, хоча остання відстає несильно (її капіталізація – 1,25 трлн доларів).

Apple

Аналітик Wedbush вважає, що Apple буде першою серед лідерів IT-ринку, хто досягне позначки в 2 трлн доларів ринкової капіталізації, причому зробить це вже до кінця наступного року.

Одним з факторів, який забезпечить Apple необхідне зростання, буде вихід смартфонів з підтримкою 5G, які очікуються вже цієї осені.

Правда, про лідерство в цілому компанії Apple, ймовірно, доведеться забути дуже надовго. Справа в тому, що в кінці минулого року на біржу вийшла компанія Saudi Aramco – нафтовий гігант з Саудівської Аравії. І капіталізація цього гіганта вже зараз складає близько 2 трлн доларів.

Back to top button