Ulefone анонсувала “броньований” 5G смартфон, який потужніше Note10

Зараз на головній

Сьогодні компанія MediaTek анонсувала флагманську однокристальну систему MediaTek Dimensity тисяча, яка демонструє видатні результати в синтетичних тестах, і обходить Snapdragon 855 Plus, на якому основані цьогорічні фалгмани.


Після анонсу китайський виробник захищених телефонів компанія Ulefone оголосила, що вона налагодить випуск “броньованих” 5G-смартфонів вже в наступному році. Перший захищений 5G-смартфон буде заснований саме на базі MediaTek Dimensity тисяча.

Багато виробників смартфонів почали випуск 5G-смартфонів. В даний час найбільш популярними є смартфони лінійок Samsung Note10 Series і Huawei Mate 30. На ринку поки немає “броньованих” 5G-смартфонів. Раніше Ulefone анонсувала версію Armor 6 5G, але смартфон був скасований, так як модем MediaTek M70 5G не вийшов на ринок.

Ulefone 5G

Терміни виходу смартфона Ulefone на базі MediaTek Dimensity 1000 були озвучені, імовірно, смартфон з’явиться на ринок в першій половині 2020.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,087Фанитак
498Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Сотовый оператор «Vodafone» запустил лучший тарифный план по низкой цене

Мобильный оператор Vodafone запустил лучший тарифный план по низкой цене. В частности, он позволяет абонентам получить всего за три...

Більше схожих статей