Hardnews

Названий найпопулярніший смартфон в світі

Обговорення
iPhone 11
iPhone 11

Базовий флагман Apple виявився найбільш затребуваним смартфоном у світі за даними за першу половину 2020 року. Про це повідомляє видання PhoneArena з посиланням на дослідження агентства Omdia.


Представлений восени 2019 року iPhone 11 був названий найпопулярнішим девайсом на ринку. Апарат розійшовся тиражем 37,7 мільйона одиниць. Телефон Apple закріпив лідерство з великим відривом, на другій позиції опинився Samsung Galaxy A51, який був проданий в кількості 11,4 мільйона штук. Замикає трійку Xiaomi Redmi Note 8, китайська компанія реалізувала 11 мільйонів примірників бюджетного пристрою.

Журналісти відзначили, що продукція Apple зайняла п’ять з десяти позицій рейтингу – крім iPhone 11, в список потрапили оновлений iPhone SE, XR, 11 Pro Max і 11 Pro. Фахівці підкреслили, що жоден флагманський смартфон Android-виробників не виявився в першій десятці.

iPhone 11

За даними за першу половину 2019 року, найпопулярнішим смартфоном також виявився девайс Apple. Доступний iPhone XR був проданий в кількості 26,9 мільйона штук, нижче розташувалися Samsung Galaxy A10 і A50.

В середині серпня лідерство iPhone 11 відзначило агентство Counterpoint. За даними звіту за квітень 2020 року, базовий флагман американського бренду виявився найпопулярнішим смартфоном на ринках США, Китаю, Великобританії, Німеччини та Японії. Нагадаємо, що цей смартфон рекордно здешевшав за отсанні час.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Nokia 9.3 PureView – характеристики та дата виходу

В минуле

Стало відомо, які смартфони псують зір

В майбутнє

Також буде цікаво