Hardnews

В Apple розповіли як вберегти iPhone від коронавірусу

Обговорення
коронавірус

Компанія Apple на своєму офіційному сайті опублікувала новий матеріал, в якому розповіла, як краще дезінфікувати iPhone. Ймовірно, дана стаття навіяна актуальною епідеміологічною ситуацією в світі.


Так, за даними представників найбільшої американської компанії, iPhone можна обробляти спеціальними серветками, попередньо змоченими 70% розчином ізопропілового спирту. Крім того, для дезінфекції фірмових смартфонів підійдуть і серветки марки Clorox.

Ви можете акуратно протерти тверді непористі поверхні вашого продукту Apple, такі як дисплей, клавіатура або інші зовнішні поверхні. Не використовуйте хлорку. Уникайте попадання вологи в будь-які отвори і не занурюйте пристрої Apple в чистячі засоби.“, – розповіли в Apple.

В Apple також попередили, що не варто для обробки пристроїв використовувати абразивні тканини, рушники або подібні предмети. Крім того, необхідно обмежити надмірне протирання, а також перед дезінфекцією переконатися в відключенні пристрою від джерел живлення.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Названо найміцніший смартфон від Xiaomi

В минуле

Стала відома перша модель смартфону на Snapdragon 865 Plus

В майбутнє

Також буде цікаво