В українця з’явився кредит в ПриватБанку, після того як він загубив паспорт

Зараз на головній

Користувача великого українського банку «ПриватБанк» обурив той факт, що на будь-якого клієнта можна оформити кредит, якщо мати при собі його паспорт. Саме така ситуація трапилася з ним, про що людина не полінувалася повідомити у вигляді негативного відгуку.


Свої роздуми і опис ситуації користувач залишив на сайті Мінфіну. Там він заявив, що є клієнтом «ПриватБанку» тривалий час. Одного разу він втратив свій паспорт, про що відразу ж заявив в контролюючі органи і почав процедуру відновлення документа. Яке ж було його здивування, коли через місяць на його телефон прийшло повідомлення про необхідність погасити заборгованість перед банком, яку він не відкривав. Прийшовши до відділення, чоловік здивувався, тому що на його ім’я був оформлений кредит абсолютно сторонньою людиною, яка пред’явила вкрадений паспорт і взяла гроші в борг. Найцікавіше в тому, що цей «заявник» був зовні не схожий на власника документа, але йому не відмовили. Клієнт уточнив, що банк анулював борг, проте через тривалий розгляд справи постраждала його кредитна історія, яка до цього була бездоганною. Підсумував він свій відгук заявою про те, що у банку спостерігається серйозна проблема з безпекою.

У відповідь на коментар відреагував представник «Приватбанку», який вибачився перед клієнтом і заявив, що ситуація була вирішена на його користь. Оператор закликав користувача звертатися до нього в особистих повідомленнях, якщо залишилися невирішені питання.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,078Фанитак
497Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Як зберегти заряд батареї на Android: відключаємо один з режимів

В налаштуваннях смартфона можна виявити чимало опцій, активація яких спрямована на зменшення витрати заряду акумулятора. Наприклад, вам самостійно вдасться...

Більше схожих статей