Hardnews

Смартфонів Samsung Galaxy Note більше не буде

Samsung Galaxy Note21 Ultra

У минулому році через мережу почали ходити чутки про те, що Samsung збирається відмовитися від лінійки Galaxy Note через те, що Galaxy S почне підтримувати стилус S Pen. Офіційні представники компанії ще в грудні заявили, що серія буде продовжена, але тепер з’явилися відомості, що це не так.


Відомий інсайдер Ice Universe, який часто постачає ексклюзивну інформацію про індустрію смартфонів, підтвердив, що останнім Galaxy Note залишиться той, який був випущений в минулому році.

Минулого тижня відбувся анонс Galaxy S21 Ultra, що підтримує стилус. Крім того, південнокорейський гігант заявив про те, що ще більше його смартфонів отримають S Pen. Раніше тільки серія Galaxy Note володіла таким девайсом, тому тепер в ній стало менше сенсу.

Поки що компанія не зробила офіційної заяви з цього приводу. Однак Ice Universe дуже часто поставляв правдиві витоки, тому інформації отриманій від нього варто вірити.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Помилки в настройках інтернету на смартфоні які можуть вплинути на швидкість

В минуле

Google відключить повідомлення на деяких смартфонах на Android

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle