Hardnews

Напередодні виходу iPhone12 рекордно впала вартість iPhone 11

Обговорення
iPhone 11
iPhone 11

У зв’язку з наближенням релізу Phone12 керівництво Apple прийняло рішення максимально швидко розпродати залишки попередньої моделі – iPhone 11. Ціна на смартфон впала дуже сильно, склавши рекордні 19 тисяч гривень.


Варто зауважити, що навіть незважаючи на той факт, що iPhone 11 вже рік як перебуває в продажу, попит на нього як і раніше високий. Причин багато – телефон відрізняється вкрай високими технічними характеристиками, які дозволяють використовувати його і в якості ігрової бази, і для створення хороших фото, і для вимогливих програм. У цьому девайсу допомагає чіпсет A13 Bionic, а також здвоєна камера по 12 Мп. Оперативка на 4 ГБ і 6,1-дюймова LCD-матриця довершують обличчя «яблучної» техніки.

iPhone 11

Але найсмачніше наостанок – зараз придбати даний чудо-апарат можна на 14 тисяч гривень дешевше, ніж при старті його продажів. Тоді вартість пристрою становила 33 000 гривень за стандартну модель. Зараз її ж можна придбати за 19 тисяч, причому в фірмових магазинах, а на розпродажах вартість буде ще нижчою. Дана ціна рекордно низька для всієї «яблучної» лінійки.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Ціни на Xiaomi Mi Band 5 в Україні впали майже наполовину

В минуле

MIUI 12 “зламала” популярний смартфон Xiaomi

В майбутнє

Також буде цікаво