Новини

Xiaomi Mi виходить на новий динамічний ринок

На сьогоднішній день Індія – один з найважливіших ринків для багатьох виробників смартфонів. Саме Індія є домом для зростаючої значними темпами компанії Realme, саме з Індії почалася експансія неймовірно популярних смартфонів Samsung оновленої лінійки Galaxy A та лінійки Galaxy M.


Для Xiaomi індійський ринок також дуже важливий. Досить сказати, що культовий Pocophone F1 родом саме звідти. Проте, якщо зайти на індійський сайт Xiaomi, можна помітити одну цікаву особливість. Там практично немає дорогих смартфонів. Є Mi Mix Alpha, вихід якого під питанням, а також вже неактуальний Mi Mix 2S. І на цьому все.

Крім цих двох моделей, найдорожчим смартфоном Xiaomi в Індії є Redmi K20 Pro за 350 доларів, а після нього йде модель Redmi Note 8 Pro за 210 доларів.

[adsforwp id=”10622″]

Xiaomi Mi Mix Alpha

Така політика Xiaomi щодо індійського ринку обумовлена ​​і маркетингом, і реаліями цієї країни, де рівень доходу дуже низький. Однак поступово досить забезпечених людей в Індії стає все більше, а успіх тієї ж OnePlus показує, що в цій країні можна продавати і досить дорогі смартфони.

Як повідомляється, Xiaomi вирішила, що теж зможе. Очільник Xiaomi в Індії заявив, що в компанії вважають, що місцевий ринок за останні два-три роки значно збільшився, тому Xiaomi готова вивести на нього дорожчі моделі лінійки Mi.

xiaomi mi mix 2s

Привід для цього дійсно є. Зокрема, аналітики відзначають, що в третьому кварталі минулого року сегмент смартфонів вартістю 300-500 доларів показав найбільше зростання.

Цілком ймовірно, що почне Xiaomi з випуску в Індії моделі Mi 10, анонс якої очікується вже скоро.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button