Новини

Redmi Note 9: названа головна перевага при покупці цього бюджетника

Як всім напевно добре відомо, один із кращих смартфонів початкового рівня випускає компанія Xiaomi, яка продає такі майже по їх собівартості. Такі моделі мають масу різних особливостей, починаючи від потужного технічного оснащення і закінчуючи стильним зовнішнім виглядом, а їх цінник при цьому приємно радує гаманець. Уже в першій половині 2020 року даний виробник випустить таку новинку, як Xiaomi Redmi Note 9. Сьогодні, 30 вересня 2019 року, офіційне джерело натякнуло на те, чим даний апарат порадує покупців.

У смартфоні Redmi Note 8 використовується батарея на 4000 мАч, а в Pro-моделі більш ємна на 4500 мАг. У бюджетник Redmi 8A встановили акумулятор на цілих 5000 мАч, але даний телефон виявиться далеко не останнім, який зможе працювати два повних робочих дні на одному заряді. Як повідомив глава бренду Redmi Лу Вейбінг в соцмережі Weibo, в майбутньому майже всі моделі телефонів китайської корпорації зможуть похвалитися батареєю підвищеної ємності, і з підтримкою технології швидкої зарядки. Це означає, що новий бюджетний смартфон наступного покоління отримає надмісткий акумулятор, який буде, крім усього іншого, ще й підтримувати технологію прискореної підзарядки.

Redmi Note 8 Pro

Таким чином, в Xiaomi Redmi Note 9 користувачів чекає батарея на 5000 мАч, одного повного заряду якої вистачить на два робочих дня, якщо використовувати мобільний пристрій помірно. Швидка зарядка буде працювати на базі стандарту Quick Charge 4.0+, а такого відповідає потужності на рівні 26 Вт. Виходить, що на повну підзарядку даної моделі буде потрібно витратити близько 45 – 55 хвилин, тобто менше однієї години. Виходячи з цього очевидно, що всім користувачам такого нового бюджетного телефону за менш ніж $ 200 не доведеться заряджати мобільний пристрій кожен день, тому що його автономність виявиться дуже навіть вражаючою в усіх відношеннях.

Redmi Note 9

Прямо «з коробки» на майбутню новинку буде встановлена ​​фірмова прошивка MIUI 11, заснована на Android 10. За деякими даними, з Xiaomi Redmi Note 9 пропаде звичний всім 3,5 мм роз’єм, тому для підключення будь-яких навушників доведеться використовувати інтерфейс USB Type -C, або ж робити ставку на різного роду бездротові технології. Головною особливістю майбутньої новинки, судячи з усього, виявиться саме батарея підвищеної ємності, похвалитися якою конкуренти не зможуть, а значить даний телефон отримає значну конкурентну перевагу, яка абсолютно точно порадує тих, хто не любить постійно думати про рівень заряду.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button