Новини

Redmi K20 і Redmi K20 Pro користуються шаленим попитом

Обговорення
Redmi K20 Pro
Redmi K20 Pro

Підшефний Xiaomi бренд Redmi відзвітував в китайській соціальній мережі Weibo про нове досягнення лінійки Redmi K20. Міжнародний обсяг продажів Redmi K20 і Redmi K20 Pro перевищив три мільйони штук.


Серія Redmi K20 була анонсована в Китаї 28 травня, а продажі почалися 1 червня. За перший же місяць був досягнутий рубіж в 1 мільйон . Три мільйони були продані за чотири місяці.

Як ми бачимо, темпи продажів трохи знизилися. Проте, на досягнутому Redmi зупинятися не збирається і 19 вересня має пройти трансляція . Під час неї глава Redmi і за сумісництвом віце-президент Xiaomi Лю Вейбінг (Lu Weibing) представить якийсь «флагман». Це може виявитися як нове забарвлення Redmi K20 або Redmi K20 Pro, так і щось нове.

Відзначимо, що на більшості міжнародних ринків моделі Redmi K20 і Redmi K20 Pro вийшли під брендом Xiaomi – як Xiaomi Mi 9T і Mi 9T Pro, а значить в статистику не входять.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Samsung Galaxy S11 Plus з неймовірним корпусом на нових рендерах

В минуле

Android навчиться швидко передавати великі файли між пристроями

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.