Новини

Xiaomi Pocophone F1: топова модифікація суттєво втратила в ціні

Обговорення
Xiaomi Pocophone F1

Смартфон Xiaomi Pocophone F2, як відомо, все ж з’явиться на ринку, але колись пізніше. А поки він не з’явився, поточна модель все ще залишається багато в чому дуже привабливою.


І ось з учорашнього дня вона стала ще трохи цікавіше. Звичайно, за рахунок чергового зниження ціни. Поки це стосується тільки Індії, так як Poco F1 звідси родом, але незабаром, ймовірно, здешевлення торкнеться і інших ринків, України в тому числі.

Отже, молодша версія з 6 ГБ ОЗУ і 64 ГБ флеш-пам’яті не подешевшала і все ще коштує 255 доларів (в Україні ціни стартують від 7265 гривень). А ось версія з 6 ГБ ОЗУ і 128 ГБ флеш-пам’яті стала дешевше відразу на 30 доларів і тепер оцінюється в 270 доларів.

Топова модифікація з 8 ГБ оперативної пам’яті і 256 ГБ флеш-пам’яті і зовсім скинула 70 доларів, опустившись до 325 доларів.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

OUKITEL C17 PRO: доступний бюджетник з потрійною камерою

В минуле

Експерти назвали кращі смартфони для 4G інтернету

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.