Новини

Цьогорічний бестселлер Redmi став ще доступнішим

Обговорення
Xiaomi Redmi 9 и Redmi Note 9

Перевірений мережевий інформатор Мукул Шарма (Mukul Sharma), який регулярно публікує достовірні відомості про новинки мобільної індустрії, повідомив про швидкий вихід нової версії Redmi Note 8 Pro.


Цей смартфон став справжнім бестселером компанії, а також був визнаний кращим у своїй ціновій категорії розробниками популярного тестового додатка AnTuTu .

На момент виходу Redmi Note 8 Pro пропонувався в трьох версіях, які були оснащені 6/64, 6/128 і 8/128 ГБ пам’яті. Тепер же виробник вирішив зробити і без того недорогий смартфон ще більш доступним.

У базі даних китайського регулятора TENAA з’явилася інформація про те, що Redmi Note 8 Pro найближчим часом надійде в продаж у версії, яка оснащена 4 ГБ оперативної пам’яті.

На цьому тижні стало відомо, що при установці кастомних прошивок смартфони Redmi Note 8 Pro перетворюється на «цеглинок» .

Крім того, Xiaomi випустила надміцне скло для Redmi Note 8 Pro .

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

iPhone 9 за менее чем 10 000 гривен уже готов

В минуле

Півтора десятка смартфонів Huawei отримали Android 10

В майбутнє

Також буде цікаво