Новини

Xiaomi створила надміцне захисне скло з прихованим логотипом

“Glass is Glass. And glass breaks” (“Скло є скло. І скло розбивається”) – відома цитата не менш відомого блогера, що підкреслює крихкість скла сучасних смартфонів. Саме з цієї причини багато користувачів вважають за краще захищати свої девайси, покриваючи їх захисними плівками і склом. Адже за статистикою, протягом року ми упускаємо свій смартфон близько 7 разів, кожен з яких може виявитися фатальним для дисплея.


Xiaomi випустила фірмові захисні стекла із захистом від підробки

Однак більшість пропозицій на ринку загартованого захисного скла, за винятком пари брендів, являють собою дуже дешеві та низькоякісні продукти. Компанія Xiaomi вирішила виправити ситуацію, представивши фірмові захисні стекла, розроблені разом з відомим виробником Corning Gorilla Glass.

Їх багатошарова структура пропонує якісне олеофобне покриття, стійкість до ударів і міцність зі значенням 9H. Крім того, скло має захист від підробки, яку можна перевірити, подувши теплим повітрям – в результаті має з’явитися логотип Mi. Першим смартфоном, який отримав дане скло, став Xiaomi Redmi Note 8 Pro.

Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та TwitterНовини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button