Новини

Redmi Note 8 Pro перетворюється на “цеглу” при спробі його прошити

Обговорення
Redmi Note 8 Pro

У вересні вийшов смартфон Redmi Note 8 Pro, який, як стверджує рейтинг AnTuTu, є найбільш вигідною покупкою в середньому ціновому сегменті.


Багато користувачів неохоче обирають смартфон на базі SoC MediaTek через відсутність підтримки користувальницьких прошивок. Xiaomi намагається довести, що Redmi Note 8 Pro є хорошим варіантом для користувачів, які віддають перевагу кастомам. Компанія випустила вихідні коди ядра смартфона через деякий час після його запуску. Після цього фірма розіслала 10 смартфонів визнаним розробникам із товариства XDA.

Однак на практиці все виявилося не так вже й добре. Проблема в тому, що Redmi Note 8 Pro дуже просто перетворюється в «цеглину», коли ви намагаєтеся прошити його кастомними рекавері, модом або навіть поновленням MIUI через рекавері. При цьому розробники і користувачі не можуть розблокувати свої смартфони.

Redmi Note 8 Pro

Причина полягає в тому, що у багатьох розробників і звичайних користувачів, немає авторизованого облікового запису Xiaomi. Компанія Xiaomi зберігає мовчання з приводу ситуації, а користувачі з авторизованими обліковими записами повинні платити за послугу перепрошивки стокового ПЗУ. Це єдиний спосіб для користувачів і розробників повернути смартфони в справний стан.

В результаті розробники не можуть створювати призначені для користувача прошивки. Популярна гілка MIUI – MIUI.EU – відмовилася від підтримки Redmi Note 8 Pro через проблеми з перетворенням на «цеглу».

Користувачі Redmi Note 8 Pro звернулися до Xiaomi через Twitter з проханням надати версію SPFlashTool, яка не вимагає авторизованого облікового запису Mi. Коментаря поки не було.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Instagram отримав нову функцію про яку давно мріяли користувачі

В минуле

5G технології від Huawei захоплюють ринок Великобританії

В майбутнє

Також буде цікаво