Новини

За версією AnTuTu топовим “середнячком” став Redmi Note 8 Pro

Redmi Note 8 Pro

Компанія Xiaomi, посилаючись на дані AnTuTu, заявила, що її смартфон Redmi Note 8 Pro є найпродуктивнішим середньорівневим апаратом в світі.


Крім того, в шістку лідерів цього сегменту входить одразу три смартфона Xiaomi. Крім флагмана Redmi тут присутні Mi 9T і Mi 9 SE. Наступна трійка лідерів складається з Oppo Reno2, Samsung Galaxy A80 і Realme XT.

Redmi Note 8 Pro

Redmi Note 8 Pro

Зрозуміло, що рейтинг складено за результатами в тесті AnTuTu, тому ставитися до нього варто відповідним чином. Наприклад, в іграх SoC Snapdragon 730 / 730G, що лежить в основі Reno2, Mi 9T і Galaxy A80, показує себе набагато краще, ніж MediaTek Helio G90T в Redmi Note 8 Pro.

Однак у всьому цьому рейтингу є одна дивина. Ціновий діапазон не розкривається, але, наприклад, Oppo Reno2, що займає другий рядок рейтингу, в Китаї коштує від 430 доларів. А за такі гроші, і навіть дешевше, вже можна купити апарат на Snapdragon 855, тому рейтинг явно складений не на основі цін.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Nokia готує нову прем’єру на Snapdragon 765 та заманює покупців додатковою гарантією

В минуле

Huawei знову підкорює DxOMark: тепер “витягує” програмне забезпечення

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle