Новини

Samsung пояснив, як влаштована поворотна камера Galaxy A80

У квітні поточного року компанія Samsung Electronics анонсувала новий смартфон з серії Galaxy A – Galaxy A80 . Новинка позиціонується як преміальний смартфон середнього класу з унікальною поворотною камерою, яка використовується як основна і як селфі-камера.

Розробка смартфона з такою камерою було унікальною завданням. Існуючі технології диктували, що для того, щоб камера могла ковзати вгору і потім обертатися зсередини свого пристрою, треба було б два мотора. Але це ускладнило б механізм і зробило його менш надійним.

У підсумку Samsung придумала оригінальний механізм з блокуючими «зубцями», крюком і перемичкою. Він не вимагає додаткових деталей і одночасно запобігає передчасному обертанню. Ця технологія спричинила за собою оптимізацію двигуна таким чином, щоб він забезпечував вертикальне ковзання і обертання камери.

https://youtu.be/iULao8DZXtw

Щоб оцінити, чи зможе механізм поворотної камери витримати довгострокове використання, камера Galaxy A80 пройшла повне й ретельне тестування в спеціалізованій лабораторії Samsung. Процес випробування був знятий на відео.

Також нагадаємо, що Samsung Galaxy A80 вже доступний в продажу в Україні.


Читай нас в Google News, Telegram, Facebook та Twitter


Back to top button