Новини

Найпопулярніший месенжер перестане працювати, його вже видалили з магазину додатків

Обговорення
WhatsApp

Нагадаємо, що буквально через три дні Microsoft офіційно припинить підтримку своєї фірмової операційної системи Windows 10 Mobile. Представники найпопулярнішого в світі месенджера WhatsApp ж, в свою чергу, вирішили не чекати цієї дати для видалення програми з Microsoft Store.


Відомо , що раніше представники WhatsApp офіційно заявили про свій намір зупинити підтримку месенджера на Windows Phone і Windows Mobile, зазначивши, що станеться це вже після 31 грудня. Однак вже зараз додаток було видалено з фірмового магазину Microsoft Store, що робить його недоступним для скачування на смартфони, що працюють на базі Windows Mobile.

Варто зазначити, що у власників гаджетів з мобільним Windows, або ж з раніше скачаним WhatsApp, залишилося кілька днів на використання даного мессенджера, оскільки вже 14 січня він повністю перестане функціонувати.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Vodafone запустил уникальную услугу, у которой нет аналогов в Украине

В минуле

Новый сотовый оператор раздает пакеты бесплатно и платит деньги за рекомендации

В майбутнє

Також буде цікаво