Новини

DT NO.I представила повноцінний смартвотч по ціні Xiaomi Mi Band 4

Розумний годинник давно переріс статус аксесуара і став просто необхідністю: без нього легко пропустити важливий дзвінок, повідомлення або сигнал будильника. А його вміння відстежувати фізичну активність в деяких випадках може замінити особистого тренера. В ідеалі такий гаджет повинен виглядати універсально, щоб підходити до стилю одягу власника, і володіти всіма функціями, які можуть знадобитися протягом дня. DT NO.I DT98 вирішують ці завдання всього за $ 40, саме стільки зараз просять за Xiaomi Mi Band 4 в Україні.

Крім базової для будь-якого годинника функції відображення часу гаджет отримав ряд можливостей для моніторингу активності власника. На додаток до лічильника кроків, пульсометр і датчику артеріального тиску, модель отримала алгоритм відстеження якості сну – корисна функція для тих, хто постійно не висипається. Передбачено і кілька спортивних режимів для різних видів фізичної активності – результати тренувань, тип яких пристрій визначить автоматично, можна оцінити за допомогою фірмового мобільного додатка.

DT NO.I DT98

Можливість приймати і здійснювати дзвінки прямо з годинника виключає необхідність постійно діставати смартфон з кишені або рюкзака. Підтримується управління відтворенням музики, а при відсутності селфі-палки або вільних рук DT NO.I DT98 можна використовувати для дистанційного керування камерою свого апарату.

DT NO.I DT98

Дизайн пристрою максимально наближений до класичних моделей – смартвотч підійде як до ділового костюму, так і до спортивного одягу. Зовнішня частина ремінця виконана зі шкіри, внутрішня – з силікону для комфортного носіння. Корпус моделі захищений за стандартом IP68 і не боїться походів в душ або басейн, не кажучи вже про миття рук. 1,3-дюймовий дисплей гаджета активується при піднятті руки – в решту часу він знаходиться в сплячому режимі і не витрачає заряд акумулятора. За заявою виробника, автономність годин становить до 3 днів при активному використанні і до 7 днів в режимі очікування.


Читай нас в Google News, Telegram, Facebook та Twitter


Back to top button