Новини

Смартфони Redmi встановлюють рекорди продажів

Перевірений мережевий інформатор, який веде сторінку в соціальній мережі Twitter під ніком @AndroidSaint, опублікував офіційне зображення вкрай популярного смартфона Redmi.


Не перший погляд дуже складно зрозуміти, що це за смартфон, оскільки він показаний в офіційному захисному чохлі, який випустив виробник вже після релізу новинки.

Redmi Note 8 Pro
Redmi Note 8 Pro

Не буде мучити вас здогадками, мова йде про Redmi Note 8 Pro, який став справжнім хітом як в Китаї, так і в усьому світі. До того, що китайські виробники копіюють дизайн більш іменитих компаній, ми вже звикли. Більш того, китайці не соромляться копіювати один одного. Але даний випадок примітний тим, що Redmi вирішила зробити свій популярний смартфон схожим на пристрій лінійки Google Pixel. Саме ці смартфони виділяються на тлі інших поділом задньої панелі на два кольори. Проте, у версії Google Pixel 4 виробник відмовився від цього рішення.

Google Pixel
Google Pixel

Віце-президент Xiaomi та очільник бренду Redmi Лу Вейбінг (Lu Weibing) на початку грудня повідомив про те, що світові продажі смартфонів серії Redmi Note 8 перевищили позначку в 10 мільйонів штук менше ніж за три місяці. Серії Redmi Note 7, яка стала неймовірно популярною з самого початку цього року, треба було на місяць більше для подолання цієї позначки.

 

Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та TwitterНовини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button