iPhone 11
Обговорення

Після презентації лінійки iPhone 11, вартість попередніх поколінь iPhone знизилася мінімум на 2000 гривень, а ось ціни на новинки виявилися не настільки гуманними. Видання GSMinfo порівняло вартість молодшої і старший моделі з оновленою лінійки смартфонів Apple.


Виявилося, що в Україні найвища вартість нових iPhone 11 Pro Max в перерахунку на долари. Так, топова версія нового яблокофона на 512 ГБ в більш менш перевірених магазинах коштує близько 60000 гривень – за поточним курсом це близько $ 2400. У США смартфон коштує $ 1449 – в перерахунку на національну валюту це дешевше на 23500 гривень.

Вартість нових iPhone 11

Звичайний iPhone 11 має найнижчу ціну в Японії, де доступний за $ 692 (навіть нижче, ніж рекомендована вартість смартфона в США), тоді як в Україні гаджет пропонується за $ 970 – дорожче на 7000 гривень.

Очевидно, що такі ціни в нашій країні через відсутність офіційного онлайн магазину компанії, а кожен ретейлер диктує свою вартість. Також потрібно робити похибку на те, що продажі ще офіційно не почалися, тому вартість яблучних новинок сильно впаде вже найближчим часом.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Xiaomi безкоштовно опублікувала в Google Play свій раніше ексклюзивний додаток

В минуле

Xiaomi Mi Band 4 почали роздавати абсолютно безкоштовно

В майбутнє

Також буде цікаво

  • Надежда Харабовская

    без лоха и жизнь плоха …

Комментарии для сайта Cackle