Новини

Samsung Galaxy S11 + буде виділятись серед всіх смартфонів компанії

Вчора добре зарекомендувавший себе мережевий інформатор Ice Universe заявив, що Samsung Galaxy S11 + повинен стати справжнім «ядерною зброєю» південнокорейського виробника.


Трохи пізніше він продовжив свою думку, заявивши, що Samsung Galaxy S11 + не буде схожий на Samsung Galaxy S11, як зовні, так і в плані апаратної начинки.

Samsung Galaxy S11 + відрізняється від Samsung Galaxy S11. Якщо Samsung Galaxy S10 схожий на Samsung Galaxy S10 + або Samsung Galaxy Note10 схожий на Samsung Galaxy Note10 +, то я можу вас запевнити, що Samsung Galaxy S11 + несхожий на Samsung Galaxy S11. Між ними є очевидні відмінності.

Які ж відмінність між Samsung Galaxy S11 і Samsung Galaxy S11 + нам варто очікувати? Якщо говорити про частоту оновлення екрану 120 Гц, то витоки вказують, що вона буде реалізована і в базовій версії Samsung Galaxy S11. Швидше за все, різниця буде в можливостях основної камери. Можна також припустити, що фронтальна камера Samsung Galaxy S11 + буде розташована не так, як у Samsung Galaxy S11. Ми не сумніваємося в тому, що смартфони будуть відчутно відрізнятися за ціною. Крім того, повинні відрізнятися ємності акумуляторів і обсяги пам’яті.

Презентація Samsung Galaxy S11 очікується на MWC 2020 в лютому наступного року.

Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та TwitterНовини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button