Новини

Samsung Galaxy S11 Plus отримає дуже великий акумулятор

Обговорення
Samsung Galaxy S11 Plus

Добре зарекомендувавший себе мережевий інформатор Ice Universe не так часто публікує новини про прийдешні смартфони, але зазвичай він відрізняється ексклюзивними відомостями, які недоступні іншим інсайдерам.


Крім того, він неодноразово підтверджував, що має хороших знайомих в південнокорейській компанії Samsung і може передавати побажання і думки шанувальників в дизайнерський відділ.

Цього разу він розповів про плановану ємність акумуляторів нових смартфонів лінійки Samsung Galaxy S11. Джерело стверджує, що ємність акумулятора Samsung Galaxy S11e може досягати 4000 мА • год. При цьому за формою він буде відрізнятися від витягнутого акумулятора Galaxy S10e. Він буде більш квадратним і схожим на акумулятор Galaxy Note10. Це означає, що дизайн материнської плати Samsung Galaxy S11e зміниться.

Samsung Galaxy S11

Що стосується Samsung Galaxy S11 +, то ємність акумулятора цього смартфона повинна досягти 5000 мА • год, щоб дозволити йому працювати не менше доби в мережах п’ятого покоління і при підвищеній частоті оновлення екрану. Нагадаємо, екрани нових флагманів Samsung нарешті повинні підтримувати частоту 90 або 120 Гц.

Презентація Samsung Galaxy S11 очікується в лютому наступного року.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

“Сердце” Samsung Galaxy S11 покажуть вже наступного місяця

В минуле

Oukitel Y1000 – захищений бюджетник на MediaTek

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.