Новини

Samsung готує смартфон, який повинен “розірвати” ринок наступного року

Samsung Galaxy S11
Samsung Galaxy S11

Добре зарекомендувавший себе мережевий інформатор Ice Universe часто першим публікує ексклюзивні відомості про новинки компанії Samsung, так як у нього є ексклюзивні джерела в штаті компанії.


Після того, як інший інсайдер OnLeaks злив в Мережу зображення і відеоролик за участю тривимірної моделі смартфона Samsung Galaxy S11, Ice Universe опублікував цікаву заяву, яке може підстьобнути інтерес шанувальників до нової флагманської серії.

Він зазначив, що до теперішнього моменту практично всі витоки, які стосуються наступної флагманської серії Samsung, відносилися виключно до смартфону Samsung Galaxy S11.

Samsung Galaxy S11

Проте найцікавішим смартфоном наступного покоління, про який поки що ходять тільки чутки, є Samsung Galaxy S11 +. Інсайдер стверджує, що Samsung Galaxy S11 повинен стати справжньою «ядерною зброєю» південнокорейського виробника.

Інсайдер порадив прихильникам запастися терпінням до появи подробиць про Samsung Galaxy S11 +. Він додав, що все це він говорив абсолютно серйозно, так як Samsung Galaxy S11 + дійсно стане справжнім хітом.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Новий додаток Gmail для Android та iOS повністю змінює формат пошти

В минуле

Vodafone запустил новую услугу, которую должны подключить все

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle