Новини

Samsung готує смартфон, який повинен “розірвати” ринок наступного року

Добре зарекомендувавший себе мережевий інформатор Ice Universe часто першим публікує ексклюзивні відомості про новинки компанії Samsung, так як у нього є ексклюзивні джерела в штаті компанії.


Після того, як інший інсайдер OnLeaks злив в Мережу зображення і відеоролик за участю тривимірної моделі смартфона Samsung Galaxy S11, Ice Universe опублікував цікаву заяву, яке може підстьобнути інтерес шанувальників до нової флагманської серії.

Він зазначив, що до теперішнього моменту практично всі витоки, які стосуються наступної флагманської серії Samsung, відносилися виключно до смартфону Samsung Galaxy S11.

Samsung Galaxy S11

Проте найцікавішим смартфоном наступного покоління, про який поки що ходять тільки чутки, є Samsung Galaxy S11 +. Інсайдер стверджує, що Samsung Galaxy S11 повинен стати справжньою «ядерною зброєю» південнокорейського виробника.

Інсайдер порадив прихильникам запастися терпінням до появи подробиць про Samsung Galaxy S11 +. Він додав, що все це він говорив абсолютно серйозно, так як Samsung Galaxy S11 + дійсно стане справжнім хітом.

Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та TwitterНовини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button