Статті

WhatsApp сильно саджає аккумулятор: що робити

Висока витрата енергії – проблема, яка характерна для нових версій iOS і практично не зустрічається на Android. Не те щоб «зелений робот» був зовсім безпроблемною платформою, просто, якщо щось подібне і відбувається, то виною всьому найчастіше виявляється не системний збій, а сторонній софт. За прикладами далеко ходити не треба, адже після того як на цьому тижні WhatsApp для Android отримав свіже оновлення, він раптом несподівано почав споживати в рази більше енергії, ніж споживав до цього, ставши головним болем для багатьох користувачів.

Судячи з кількості відгуків, які користувачі WhatsApp залишають на різних майданчиках, проблема перевитрати енергії є досить поширеною. У всякому разі, значна частина відгуків, залишена в Google Play за останні кілька днів, складається зі скарг на передчасну розрядку смартфонів саме через месенджер. Адже якщо раніше він витрачав не більше 10-15% заряду на добу, то тепер з’їдає від 30 до 40%, вказуючи на серйозність збою.

WhatsApp

Які смартфони розряджаються через WhatsApp

Найчастіше з проблемою стикаються користувачі смартфонів OnePlus, Samsung, Xiaomi і, як не дивно, Google Pixel, притому що останніх за логікою має бути в рази менше, ніж всіх інших. Проте, власники апаратів інших марок або скаржаться суттєво рідше, або не скаржаться взагалі. Наприклад, нам не вдалося знайти жодної скарги від власників Huawei, Honor і Vivo, не кажучи вже про Sony, LG і Motorola. Все це дозволяє зробити висновок про те, що причиною передчасної розрядки може бути баг в прошивках цих смартфонів, який чомусь приводиться в дію месенджером WhatsApp.

Спробувати змінити ситуацію можна кількома способами. Перший передбачає повне видалення месенджера з проблемного смартфона з подальшою перевстановлення. Щоб не втратити всі свої чати, настійно рекомендується зробити резервну копію. Для цього перейдіть в контекстне меню – «Налаштування» – «Чати» – «Резервна копія чатів» і натисніть на зелену кнопку «Створення резервної копії». Після того, як копія збережеться, видаляйте додаток, а потім – під час установки – не забудьте відновити чати з хмари.

 

Як виправити передчасну розрядку через WhatsApp

Як виявилося, багатьом цей метод допомагає, проте все одно спрацьовує не у всіх. Тому ми пропонуємо вам альтернативний спосіб, який полягає в використанні бета-версії WhatsApp. У ній баг, який призводить до передчасної розрядки смартфонів, вже виправлений, а значить, проблем з автономністю в ній точно не буде. Для того, щоб завантажити тестову збірку месенджера, перейдіть за цим посиланням, пройдіть реєстрацію і скачайте бета-версію WhatsApp – вона повинна замінити вже наявний додаток автоматично.

Правда, пам’ятайте, що тестові версії додатків можуть страждати від перебоїв в роботі, оскільки не відрізняються стабільністю релізних збірок, і WhatsApp в даному випадку не виняток. Тому настійно рекомендуємо вам при використанні бета-версії WhatsApp регулярно зберігати резервні копії своїх чатів, щоб, якщо в месенджері відбудеться якийсь збій, не позбутися важливої ​​інформації. 


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button