Новини

YouTube отримав кілька корисних функцій: що нового

Слідом за виправленням дратівливої системи рекомендацій YouTube компанія Google продовжила працювати над поліпшенням інтерфейсу відеохостингу. У найближчі місяці компанія планує представити нову функцію, яка дозволить дізнаватися корисну інформацію про ролики ще до запуску відтворення.

На головній сторінці сервісу буде демонструватися одразу вісім відеороликів в одному розділі замість п’яти, а оформлення кожного прев’ю буде перероблено таким чином, щоб глядач міг дізнатися про відео більше інформації до того, як натисне на кнопку «Відтворити».

Після декількох місяців тестування на YouTube також запрацювала функція відкладеного перегляду. Навівши курсор на верхній правий кут прев’ю, користувач може зберегти його в плейлист, щоб відтворити пізніше.

Раніше на головній сторінці YouTube з’явилася можливість відмови від подальшої рекомендації конкретного каналу. Досить вибрати пункт «Не цікавить» в контекстному меню, щоб джерело перестало відображатися в списку рекомендованих.

У планах Google – випуск декількох колірних тем оформлення для сервісу. Як запевняють представники компанії, з’явитися вони можуть в найближчі місяці.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button