Новини

Перший смартфон на Snapdragon 865 отримав живого помічника

Те, чого багато хто чекав від Xiaomi і Redmi, зробила зовсім інша китайська компанія 8848. Саме вона взяла на себе сміливість представити перший в світі смартфон на флагманській платформі Qualcomm Snapdragon 865. Але, як це часто буває, прем’єра під час відсутності SoC як такої трапилася паперовою – новинка надійде в продаж тільки в наступному році.

Смартфон називається 8848 Titanium M6 5G, і, як випливає з цього позначення, він оснащений модемом 5G. У переліку характеристик також екран AMOLED діагоналлю 6,01 дюйма, 12 ГБ оперативної і 1 ТБ флеш-пам’яті, а також 64-мегапіксельна камера, що дозволяє робити фото розширенням 100 Мп із застосуванням технології інтерполяції.

Разом зі смартфоном компанія представила сервіс, що надає розумний персональний помічник. Це не звичний хмарний сервіс, як у Google, а … реальна людина з центру обробки дзвінків. Такі персональні помічники є, наприклад, у власників дорогих автомобілів, і, мабуть, в 8848 вирішили забезпечити такий «лакшері-сервіс» для своїх клієнтів. Правда, наскільки краще він буде в порівнянні з традиційним голосовим помічником, поки незрозуміло – послуга теж запрацює з наступного року.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button