Новини

В “Укренерго” назвали граничну температуру, яку українці можуть виставляти на кондиціонерах

В умовах сильної спеки енергетики звертаються до громадян України з проханням обмежити використання кондиціонерів, якщо це можливо, або, принаймні, налаштувати системи охолодження на температуру не нижче 23 градусів. Таке прохання пов’язане з підвищеним споживанням електроенергії в країні через спеку.

“Укренерго”, відповідальна компанія, визнає, що при температурі понад 30 градусів в Україні важко обійтися без кондиціонерів. Однак вони закликають громадян з 16:00 до 23:00 помірковано користуватися іншими високоенергетичними приладами.

У компанії зазначають, що через масштабні пошкодження та постійні ремонти в енергосистемі залишилося менше справних блоків, ніж у довоєнні роки. Тому українців закликають

  • Підтримувати температуру кондиціонерів на рівні 23 градусів або вище,
  • Уникати використання енергоємних приладів (таких як електроплити, праски, пилососи) одночасно з кондиціонером, щоб запобігти перевантаженню системи,
  • Відкладіть використання бойлерів, пральних і посудомийних машин до нічного часу.

Водночас, 17 липня на одній з українських атомних електростанцій було відремонтовано енергоблок на три дні раніше запланованого терміну, що додало 1 000 МВт потужності в національну енергосистему. Однак ця додаткова потужність була нівельована підвищеним попитом на електроенергію через спеку.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

GSMinfo

Головний редактор видання GSMinfo. Захоплюєтся авіацією та інформаційною безпекою.
Back to top button