Новини

HUAWEI P40 будуть працювати одразу на двох ОС

Обговорення
Huawei P40
Huawei P40

Анонс мобільної операційної системи HUAWEI HarmonyOS відбувся ще в серпні, але пізніше компанія заявила, що віддає пріоритет Android при розробці нових смартфонів. Незабаром ситуація може змінитися: в мережі з’явилася перша інформація про прошивку майбутніх флагманів вендора. Очікується, що новинки запропонують користувачеві відразу дві операційки на вибір з можливістю перемикання між ними.


HarmonyOS розроблялася для інтернету речей і розумної техніки, але може працювати і на смартфонах. Це універсальна платформа, про можливості використання якої в якості альтернативи «зеленому роботу» вже згадувало керівництво HUAWEI в своїх заявах.

HUAWEI P40

За даними Twitter-інсайдера RODENT950, китайський ТехноГігант планує оснастити HUAWEI P40 і P40 Pro функцією Dual OS, яка дозволить вибирати між двома варіантами завантаження. Це означає, що апарати отримають як HarmonyOS, так і Android. Користувачі зможуть самі вибрати, яку з цих операційних систем використовувати після включення гаджета.

З чуток, зараз тестування експериментальної опції знаходиться на початковій стадії. Не виключено, що функцію подвійний завантаження отримають і інші сумісні смартфони компанії.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Вийшов найдешевший смартфон з квадро-камерою та диркою в екрані

В минуле

Xiaomi Mi Note 10: перше фото та орієнтовна дата релізу

В майбутнє

Також буде цікаво