Новини

HUAWEI P40 будуть працювати одразу на двох ОС

Анонс мобільної операційної системи HUAWEI HarmonyOS відбувся ще в серпні, але пізніше компанія заявила, що віддає пріоритет Android при розробці нових смартфонів. Незабаром ситуація може змінитися: в мережі з’явилася перша інформація про прошивку майбутніх флагманів вендора. Очікується, що новинки запропонують користувачеві відразу дві операційки на вибір з можливістю перемикання між ними.

HarmonyOS розроблялася для інтернету речей і розумної техніки, але може працювати і на смартфонах. Це універсальна платформа, про можливості використання якої в якості альтернативи «зеленому роботу» вже згадувало керівництво HUAWEI в своїх заявах.

HUAWEI P40

За даними Twitter-інсайдера RODENT950, китайський ТехноГігант планує оснастити HUAWEI P40 і P40 Pro функцією Dual OS, яка дозволить вибирати між двома варіантами завантаження. Це означає, що апарати отримають як HarmonyOS, так і Android. Користувачі зможуть самі вибрати, яку з цих операційних систем використовувати після включення гаджета.

З чуток, зараз тестування експериментальної опції знаходиться на початковій стадії. Не виключено, що функцію подвійний завантаження отримають і інші сумісні смартфони компанії.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button