Новини

Смартфони Xiaomi оновлюватимуться до MIUI 11 в 4 етапи: список

Обговорення
MIUI 12

Як і очікувалося, сьогодні одночасно з презентацією смартфонів Redmi Note 8 і Redmi Note 8 Pro в Індії, компанія Xiaomi анонсувала глобальну версію оболонку MIUI 11. 


Компанія, нарешті, розкрила подробиці про те, коли користувачі за межами Китаю зможуть отримати стабільну версію MIUI 11. Оновлення планується провести поетапно.

MIUI 11

Перший етап поширення MIUI 11 почнеться 22 жовтня і завершиться 31 жовтня. У цей період оновляться такі смартфони, як Pocophone F1, Redmi K20, Redmi Y3, Redmi 7, Redmi Note 7, Redmi Note 7S і Redmi Note 7 Pro.

MIUI 11

Другий етап пройде з 4 по 12 листопада і охопить Redmi Redmi K20 Pro, Redmi 6, Redmi 6 Pro, Redmi 6A Redmi Note 5, Redmi Note 5 Pro, Redmi 5. Redmi 5A, Redmi Note 4, Redmi Y1, Redmi Y1 lite, Redmi Y2, Redmi 4, Mi Mix 2 і Mi Max 2. 

Третій етап триватиме з 13 по 29 листопада. На ньому оновляться Redmi Note 6 Pro, Redmi 7A Redmi 8, Redmi 8A і Redmi Note 8. Для Redmi Note 8 Pro виділений персональний четвертий етап з 18 по 26 грудня. 

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Названо головний недолік найдешевшого флагмана у світі

В минуле

Вийшов найдешевший смартфон з квадро-камерою та диркою в екрані

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.