Новини

Стало відомо, яку модель скопіював очікуваний Pocophone X2

Redmi K30 Pro

Якщо в минулому році бренд Pocophone, що потужно вистрілив в 2018 році моделлю F1, розчарував своїх фанатів, то в році поточному, судячи з останніх даних, точно обрадує.


Вся справа в тому, що у 2020 році бренд (який вже ніби і знайшов незалежність від Xiaomi, але вельми умовну, як і у випадку з Redmi) презентує не один, а одразу три смартфона.

Про моделі Pocophone F2 Lite ми вже писали, і навіть приводили його зображення. Сьогодні перед об’єктивом камери засвітився Pocophone X2.

Вже по першому зображенню зрозуміло, що Pocophone X2 ми, насправді, дуже добре знаємо. Це всього лише перейменований Redmi K30, про що легко судити по дизайну тильної панелі. На жаль, не всі нові Pocophone будуть по-справжньому новими пристроями. З іншого боку, якщо X2 виявиться доступнішим Redmi K30, навряд чи це когось розчарує.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Користувачі Xiaomi зможуть моніторити поширення вірусів та епідемій

В минуле

Лідерство Huawei у мережах 5G піддали сумніву

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle