Новини

OnePlus 7T перевірили на ремонтопригодність

Слідом за тестуванням стійкості корпусу і дисплея до подряпин, а також якості збірки OnePlus 7T, автор каналу JerryRigEverything вирішив з’ясувати, чи такий хороший смартфон всередині, як і зовні. Розібравши флагман, Зак Нільсон перевірив рівень ремонтопридатності пристрою.

У минулому тесті OnePlus 7T вже постраждав під час спроби блогера зігнути його. Проте смартфон залишився в робочому стані. Задня кришка приклеєна до корпусу пристрою і не утримується додатковими гвинтами – для її зняття необхідно прогріти поверхню феном.

Після вилучення кількох десятків гвинтів і відключення шести шлейфів, блогер витягнув приклеєний акумулятор. Особливістю OnePlus 7T стала наявність значної кількості прогумованих вкладок, які захищають смартфон від попадання води. Вони розташовані не лише поблизу отворів, але і по периметру роз’ємів і шлейфів. При цьому всі елементи легко відключаються.

За запевненням блогера, заміна дисплея може викликати труднощі навіть у досвідчених майстрів. В іншому ергономіка і розміщення компонентів виглядають вдало, а внутрішня компоновка дуже продумана.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button