Новини

Windows 10 дозволить відкласти смартфон у бік

Корпорація Microsoft продовжує розвивати додаток Your Phone, який з’явився в релізі операційної системи Windows 10 цієї весни. Він дозволяє працювати зі смартфоном прямо з екрану ПК. І ось програма отримала нові можливості, хоча поки вони доступні лише для учасників програми тестування Windows Insiders.

Як повідомила Аарті Хаттер (Aarthi Hatter), старший менеджер ПО Microsoft, нова функція дозволяє відповідати на оповіщення з Android через Your Phone. Раніше програма дозволяла тільки переглянути присланий текст, а відповідати доводилося вже зі смартфона.

Крім того, за інформацією Вішну Ната (Vishnu Nath), керівника напряму роботи з мобільними пристроями Microsoft, в Your Phone додали підтримку смартфонів з двома SIM-картами. Тепер при відправці повідомлень можна вибрати, з якою карти це зробити. Ця можливість поки теж доступна виключно «інсайдерам».

Windows 10 смартфон

Раніше в Your Phone з’явилися можливості відображення шпалер і рівня заряду акумулятора смартфона, а також прийом і вчинення дзвінків прямо через Windows 10.

В цілому, додаток постійно поліпшується, але, як очікується, релізна його версія з’явиться вже навесні наступного року. Ймовірно, на той час додасться ще чимало можливостей, що дозволить зробити Your Phone аналогом зв’язки iOS + macOS від Apple.

Треба сказати, що підхід компанії з Редмонда цілком правильний, адже багатьом доводиться працювати за комп’ютером і одночасно дзвонити по телефону. Цілком логічним виглядає можливість об’єднати це в загальну систему.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button