Новини

Xiaomi Mi Mix Alpha покрасувався на нових фотографіях

Обговорення

Добре зарекомендувавший себе мережевий інформатор Ice Universe, який придумав термін екран-водоспад, опублікував концепт-арти нового флагманського смартфона Xiaomi Mi Mix Alpha.


Варто відзначити, що ці концепт-арти не є офіційними. Вони були створені інсайдером на базі наявної у нього інформації.

Ми бачимо екран з однаковими по ширині рамками над і під екраном, а також відсутністю будь-яких вирізів або отворів. Фронтальна камера повинна бути розміщена в висувному блоці. Втім, так як це концептуальна лінійка, Xiaomi цілком може здивувати громадськість першою в світі фронтальною камерою, що розташована під поверхнею екрана.

Xiaomi Mi Mix Alpha

Що стосується екрану-водоспаду, то навколо нього Xiaomi змогла створити справжню плутанину. Генеральний директор компанії Xiaomi Лей Цзюнь (Lei Jun), який підтвердив, що смартфон отримав форм-фактор моноблока, опублікував спочатку один рендер бічній частині смартфона, на якому екран загинався на кут більше 90 градусів, а потім ще один концепт-арт, після публікації якого здалося, що екран загинається на кут 180 градусів .

Xiaomi Mi Mix Alpha

Офіційний анонс Xiaomi Mi Mix Alpha, Xiaomi Mi 9 Pro, оболонки MIUI 11 і телевізора Mi TV Pro і інших пристроїв очікується 24 вересня.

Xiaomi Mi Mix Alpha

Також була опублікована фотографія, на якій імовірно зображена лицьова панель Xiaomi Mi Mix Alpha.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

8k в маси: нові подробиці про телевізори Xiaomi

В минуле

iPhone 11 можуть працювати лише з 2 Гб оперативки

В майбутнє

Також буде цікаво