Новини

Xiaomi випустить одразу 4 смартфони з 108-магапіксельними камерами

Обговорення
Xiaomi Mi Mix 4

Компанія Xiaomi повинна стати першою компанією, яка випустить смартфон з датчиком зображення роздільною здатністю 108 Мп виробництва Samsung . Як стало відомо тепер, Xiaomi готує не один і не два таких смартфона, а відразу чотири. Інформацією поділився ресурс XDA Developers. 


«Докази» були виявлені в додатку Mi Gallery. У ньому з’явилася підтримка перегляду 108-мегапіксельних знімків в повному розширенні. Підтримка прописана для чотирьох пристроїв під кодовими назвами Tucana, Draco, Umi і Cmi. 

Пристрої під такими кодовими назвами Xiaomi поки не анонсувала. Вони можуть вийти як під власним брендом Xiaomi, так і в лінійці Redmi.   

У них повинен використовуватися датчик ISOCELL Bright HMX, розроблений Samsung спільно з Xiaomi. Втім, підтримка перегляду 108-мегапіксельних фото не гарантує, що ці смартфони зможуть знімати такі фотографії. 

З чуток, одним з цих смартфонів стане новий флагманський Mi Mix 4 . Він може дебютувати вже до кінця вересня.  

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Xiaomi Qin 2 – бюджетник з найвитягнутішим екраном у світі

В минуле

Samsung Galaxy M30S отримає великий акумулятор та 48 Мп камеру

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.