Новини

Xiaomi Mi Mix 4 отримає перископ, MIUI 11 та 1 Тб пам’яті

Недавні повідомлення припускають, що Xiaomi Mi Mix 4 може дебютувати вже в наступному місяці на ринку Китаю. Не дивно, що з наближенням анонсу росте і кількість чуток про майбутній цікавий апарат. Черговий інформатор з Китаю нещодавно поділився ключовими характеристиками смартфона.

Витік не розкриває розмір дисплея Xiaomi Mi MIX 4, але повідомляє, що у нього буде вигнутий екран з роздільною здатністю 2K. В основі буде лежати новітня однокристальна система Snapdragon 855+. Апарат буде комплектуватися 12 Гбайт оперативної пам’яті і містким накопичувачем в 1 Тбайт, причому швидкісним, стандарту UFS 3.0.

Xiaomi Mi Mix 4

Mi Mix 4 отримає батарею на 4500 мА · год з підтримкою швидкісної 30-Вт зарядки, а також бездротової зарядки (в тому числі зворотньої для периферії). Це може бути один з перших телефонів Xiaomi з новою оболонкою MIUI 11, яка покликана запропонувати поліпшений користувальницький інтерфейс.

Xiaomi Mi Mix 4

На тильній стороні Xiaomi Mi Mix 4 розміститься система з чотирьох камер. У неї увійде основний модуль зі 108-Мп сенсором від Samsung, 16-Мп зі надширококутним об’ктивом, 12-Мп камера і періскопоподібний об’єктив. Інформація про фронтальну камеру відсутня. Також згадується 3,5-мм аудіороз’єм, підтримка NFC і корпус з кераміки.


Читай нас в Google News, Telegram, Facebook та Twitter


Back to top button