Новини

Нові iPhone будуть позбавлені головної “фішки” попередників

Компанія Apple запатентувала «дисплей з пропускаючими світло вікнами», тому в майбутніх версіях iPhone можуть зникнути вирізи в екранах для селфі-камер. Як повідомляє Appleinsider, компоненти на зразок датчиків світла, наближення або камери можуть бути розміщені під дисплеєм, при цьому OLED-подібна технологія здатна ефективно приховувати їх присутність. «Вікна» будуть більш прозорими, ніж інші області сенсорної панелі, що дозволить користуватися датчиками і ефективно вести зйомку.

Виріз в дисплеї став відмінною рисою iPhone починаючи з моделі iPhone X, після чого ідею підхопили і інші виробники смартфонів, однак це був лише вимушений захід. Apple щотижня подає численні заявки в патентне відомство США, але це не гарантія, що описані концепції будуть реалізовані. Функціонально схожі рішення патентуються корпорацією ще з 2009 року.

Можливість реалізації подібної концепції розглядається і іншими компаніями. У червні OPPO представила підекранний модуль камери, для ефективної роботи якого використовується особлива архітектура пікселів і додаткова програмна обробка відзнятих зображень і / або відео.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

GSMinfo

Головний редактор видання GSMinfo. Захоплюєтся авіацією та інформаційною безпекою.
Back to top button