Новини

Нові iPhone будуть позбавлені головної “фішки” попередників

Обговорення
iPhone 11 Pro

Компанія Apple запатентувала «дисплей з пропускаючими світло вікнами», тому в майбутніх версіях iPhone можуть зникнути вирізи в екранах для селфі-камер. Як повідомляє Appleinsider, компоненти на зразок датчиків світла, наближення або камери можуть бути розміщені під дисплеєм, при цьому OLED-подібна технологія здатна ефективно приховувати їх присутність. «Вікна» будуть більш прозорими, ніж інші області сенсорної панелі, що дозволить користуватися датчиками і ефективно вести зйомку.


Виріз в дисплеї став відмінною рисою iPhone починаючи з моделі iPhone X, після чого ідею підхопили і інші виробники смартфонів, однак це був лише вимушений захід. Apple щотижня подає численні заявки в патентне відомство США, але це не гарантія, що описані концепції будуть реалізовані. Функціонально схожі рішення патентуються корпорацією ще з 2009 року.

Можливість реалізації подібної концепції розглядається і іншими компаніями. У червні OPPO представила підекранний модуль камери, для ефективної роботи якого використовується особлива архітектура пікселів і додаткова програмна обробка відзнятих зображень і / або відео.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Sony PlayStation 5: точна дата виходу консолі

В минуле

Xiaomi Redmi 8 і Redmi Note 8 приємно здивували покупців

В майбутнє

Також буде цікаво