Новини

Sony Xperia 1 отримала оновлення, яке покращує камеру

Обговорення
Sony Xperia 8

Флагманський смартфон Sony Xperia 1 отримав свіже оновлення програмного забезпечення, яке повинно помітно поліпшити можливості камери цього пристрою.


По-перше, був оптимізований сам інтерфейс камери, по-друге, покращено якість одержуваних знімків і робота зуму. Серед інших нововведень варто виділити поліпшену стабільність при підключенні Bluetooth-гарнітур і економічніше використання заряду акумулятора.

Крім того, оновлення за версією 55.0.A.6.56 включає вересневе виправлення для системи безпеки Android. Як завжди, оновлення поширюється поетапно, тому може пройти кілька днів, перш ніж ви отримаєте повідомлення.

Нагадаємо, Sony Xperia 1 провалив тест популярної лабораторії DxOMark, на що Sony відповіла, що вона не оптимізує камери своїх смартфонів під шаблони DxOMark.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Смартфони Redmi Note користуються шаленим попитом у покупців

В минуле

Redmi Note 8 Pro вже з’явився в українських магазинах

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.