Sony Xperia 8
Обговорення

Ще на початку року на виставці Mobile World Congress 2019 компанія Sony представила новий флагманський смартфон Sony Xperia 1, який отримав витягнутий «кінематографічний» екран OLED 4K HDR із співвідношенням 21: 9.


Фахівці лабораторії DxOMark дісталися до цієї новинки тільки зараз, провівши випробування обох камер. У підсумку Sony Xperia 1 зайняла лише 33 місце в рейтингу кращих камерофонів з результатом 91 бал. Рівно стільки ж в минулому році набрав бюджетний флагман Xiaomi Pocophone F1. Але новинка поступилася Apple iPhone 8 (92), Samsung Galaxy Note 8 (94), LG V40 ThinQ (94) і багатьом іншим більш старшим моделям.

За якість Селфі Sony Xperia 1 отримала 78 балів, поступившись торішнім Samsung Galaxy S9 + (81), Apple iPhone XS Max (82), Xiaomi Mi MIX 3 (84) та іншим смартфонам.

Sony Xperia 1

За якість фотографій смартфон отримав 94 бали, відеоможливості Sony Xperia 1 оцінили в 84 бали. Оглядачі хвалять швидкий автофокус і хорошу передачу кольорів, але при цьому лають неправильну експозицію, HDR, який не завжди спрацьовує навіть у включеному стані, артефакти на фотографіях, нерівномірність текстур, а також яскраво виражений ефект червоних очей при включеному спалаху спалаху.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Смартфоном Redmi Note 8 Pro зіграли в футбол

В минуле

Samsung Galaxy Fold 2 засвітився на перших світлинах

В майбутнє

Також буде цікаво

  • Nazar Stefanitsky

    Все нормально. Всі Соні провалюють з тріском фотовипробування, хоча самі кліпають ці модулі. Оптимізація, як багато сенсу у цьому слові.

Комментарии для сайта Cackle