Новини

Sony Xperia 1 з тріском провалив фотовипробування

Обговорення
Sony Xperia 8

Ще на початку року на виставці Mobile World Congress 2019 компанія Sony представила новий флагманський смартфон Sony Xperia 1, який отримав витягнутий «кінематографічний» екран OLED 4K HDR із співвідношенням 21: 9.


Фахівці лабораторії DxOMark дісталися до цієї новинки тільки зараз, провівши випробування обох камер. У підсумку Sony Xperia 1 зайняла лише 33 місце в рейтингу кращих камерофонів з результатом 91 бал. Рівно стільки ж в минулому році набрав бюджетний флагман Xiaomi Pocophone F1. Але новинка поступилася Apple iPhone 8 (92), Samsung Galaxy Note 8 (94), LG V40 ThinQ (94) і багатьом іншим більш старшим моделям.

За якість Селфі Sony Xperia 1 отримала 78 балів, поступившись торішнім Samsung Galaxy S9 + (81), Apple iPhone XS Max (82), Xiaomi Mi MIX 3 (84) та іншим смартфонам.

Sony Xperia 1

За якість фотографій смартфон отримав 94 бали, відеоможливості Sony Xperia 1 оцінили в 84 бали. Оглядачі хвалять швидкий автофокус і хорошу передачу кольорів, але при цьому лають неправильну експозицію, HDR, який не завжди спрацьовує навіть у включеному стані, артефакти на фотографіях, нерівномірність текстур, а також яскраво виражений ефект червоних очей при включеному спалаху спалаху.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Смартфоном Redmi Note 8 Pro зіграли в футбол

В минуле

Samsung Galaxy Fold 2 засвітився на перших світлинах

В майбутнє

Також буде цікаво