Новини

Стало відомо, як виглядатиме Pro версія Huawei Mate 40

Huawei Mate 40 Pro

Флагманська серія Huawei Mate 30 була представлена ​​восени, а в мережі починають ходити чутки про флагмани Huawei, які нас чекають в 2020 році. Навесні очікується Huawei P40, а восени – серія Huawei Mate 40.


Huawei Mate 40 Pro

Докладних витоків щодо Huawei Mate 40 поки не було, що й не дивно, враховуючи, що до дебюту залишилося ще місяців дев’ять. Проте, китайські джерела опублікували концептуальні зображення, які показують, чого нам варто очікувати восени.

Huawei Mate 40 Pro

За даними джерела, смартфон Huawei Mate 40 Pro отримає повністю безрамковий дизайн. Екран виявиться «водоспадним» в стилі Mate 30 Pro, а верхня і нижня межі виявляться зовсім тонкими. Також не видно вирізів і отворів під фронтальну камеру. Основна камера з п’ятьма модулями на задній панелі за оформленням схожа на Mate 20.

Раніше повідомлялося, що серія Huawei Mate 40 може постачати перші смартфони на основі фірмової операційної системи Harmony OS.

 

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

У Apple повід для гордості: кількість смартфонів iPhone – 2 млрд. одиниць

В минуле

Оприлюднено ціни та деталі трійки: Samsung Galaxy S20 Ultra, S20 + і S20

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle