Новини

Стало відомо, як виглядатиме Pro версія Huawei Mate 40

Обговорення
Huawei Mate 40 Pro

Флагманська серія Huawei Mate 30 була представлена ​​восени, а в мережі починають ходити чутки про флагмани Huawei, які нас чекають в 2020 році. Навесні очікується Huawei P40, а восени – серія Huawei Mate 40.


Huawei Mate 40 Pro

Докладних витоків щодо Huawei Mate 40 поки не було, що й не дивно, враховуючи, що до дебюту залишилося ще місяців дев’ять. Проте, китайські джерела опублікували концептуальні зображення, які показують, чого нам варто очікувати восени.

Huawei Mate 40 Pro

За даними джерела, смартфон Huawei Mate 40 Pro отримає повністю безрамковий дизайн. Екран виявиться «водоспадним» в стилі Mate 30 Pro, а верхня і нижня межі виявляться зовсім тонкими. Також не видно вирізів і отворів під фронтальну камеру. Основна камера з п’ятьма модулями на задній панелі за оформленням схожа на Mate 20.

Раніше повідомлялося, що серія Huawei Mate 40 може постачати перші смартфони на основі фірмової операційної системи Harmony OS.

 

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

У Apple повід для гордості: кількість смартфонів iPhone – 2 млрд. одиниць

В минуле

Оприлюднено ціни та деталі трійки: Samsung Galaxy S20 Ultra, S20 + і S20

В майбутнє

Також буде цікаво